V ponedeljek, 24. 4. in v torek, 25. 4. 2023, bomo na šoli izvedli akcijo zbiranja odpadnega papirja. Zbiranje bo potekalo na šolskem dvorišču; zjutraj od 7. 30 do 12. ure in popoldan od 16. do 18. ure.

V zabojnik spada: časopis, revije, reklame, pisarniški papir, zvezki.

V zabojnik ne spada: kartonska embalaža, kartonski tulci, papirnate brisače, serviete.

Z zbiralno akcijo nadaljujemo tudi medrazredno tekmovanje. Razred,  ki bo v šolskem letu 2022 / 23 zbral največ odpadnega papirja, bo tudi nagrajen.

Sredstva pridobljena z zbiranjem odpadnega papirja, bodo v celoti porabljena za nabavo didaktičnih pripomočkov pri pouku, zato vas še posebej vabimo, da se akcije udeležite v čim večjem številu.

Sprotne rezultate zbranih kilogramov lahko spremljate na spletni strani: hisnik.net

Vabljeni!

Koordinatorja Ekošole: Tilen Tratnjek in Matej Žalig