Šolski prevozi

Od ponedeljka, 1. 3. 2021, velja enak vozni red kot na začetku šolskega leta; to pomeni, da bodo vozili tudi avtobusi za preduro. Vozni red najdete TUKAJ ali v prilogi.
Privoze za preduro uporabljajte le učenci, ki imate tisti dan preduro po predhodnem dogovoru z učiteljem.

Prometni režim na šolskem dvorišču

Starše, ki privažate otroke v šolo z avtomobili, naprošamo, da dosledno upoštevate režim krožišča na šolskem dvorišču:
zunanji pas krožišča je namenjen izključno izstopu otroka iz avtomobila na desni strani,
– zunanji pas krožišča ni namenjen parkiranju avtomobilov, saj se s tem povzročajo prometni zamaški in onemogoča vožnja ostalih voznikov,
– z upoštevanjem prometnih pravil zagotavljate pretočnost krožišča in varnost učencev.

Priloga: vozni red od 1. 3. 2021 naprej