»Še je čas, da delimo dobro …«

Razmišljanje, nekaj skromnih besed, ki so se marsikoga dotaknile … in spodbudile k srčnemu in plemenitemu  dejanju.

Na osnovni šoli Beltinci deluje Šolski sklad; prilivi se na račun sklada stekajo iz različnih virov. Sredstev, zbranih v šolskem skladu, so deležni vsi učenci naše šole, v večji meri so namenjena učencem, ki prihajajo iz socialno šibkejših družin.

V preteklem tednu smo bili deležni kar dveh večjih donacij sredstev: učiteljica, zaposlena na Osnovni šoli Beltinci, Snežana Šeruga, se je odločila, da prispeva šolskemu skladu. Za donacijo šolskemu skladu pa so se odločili tudi beltinski gasilci; prispevali so sredstva, ki so jih zbrali sami člani PGD Beltinci.

Vsakemu donatorju posebej smo iskreno hvaležni za nakazana sredstva, saj bodo marsikateremu učencu omogočila doživeti nepozabne trenutke …

… kdor daje dobro, dobro tudi dobi.

Ravnateljica: Matejka Horvat