Spoštovani starši in učenci!

Prijava na obvezne izbirne predmete za šolsko leto 2023/2024 poteka v elektronski obliki s pomočjo sistema eAsistenta. Zaradi tega mora vsaj eden izmed staršev oz. skrbnikov imeti naročen osnovni paket eAsistent.

Vsak učenec III. triade ima 2 uri izbirnih predmetov tedensko.

Ponudba izbirnih predmetov

Druge možnosti

Če ste se odločili za dodatno (3.) uro izbirnih predmetov, izpolnite še soglasje staršev za 3 ure izbirnih predmetov. Izpolnjeno in podpisano soglasje pošljite do 15. 5. 2023 v elektronski obliki pomočnici Dariji Roš na elektronsko pošto darija.ros@osbeltinci.si ali preko eAsistenta.

Če ste se odločili za oprostitev obiskovanja izbirnih predmetov:

• starši izpolnite in podpišite vlogo za oprostitev sodelovanja pri izbirnih predmetov zaradi vključitve v glasbeno šolo, ki jo najdete na spletni strani šole;
  • učenec izpolnjeno in podpisano vlogo prinese v šolo do 15. 4. 2023 pomočnici Dariji Roš, ali pa jo starši pošljete na elektronsko pošto darija.ros@osbeltinci.si ali preko eAsistenta;
  • najpozneje do 8. 9. 2023 prinesete v šolo potrdilo o vpisu v glasbeno šolo v šolskem letu 2023/2024 v pisni obliki pomočnici ravnateljice osebno ali preko elektronske pošte pomočnici ravnateljice.

Navodila za starše

Prijava na obvezne izbirne predmete poteka v eAsistentu preko starševskega računa (ne preko učenčevega računa).

Navodila za starše – prijava na izbirne predmete (pdf datoteka)

V sistemu eAsistent morate razvrstiti izbirne predmete. Na najvišja mesta – na mesta od 1 do 10 – prenesite predmete, ki bi jih otrok najraje obiskoval.

Ker je od števila prijav odvisno, kateri predmet se bo izvajal in kateri ne, je potrebno razvrstiti predmete iz spodnjega seznama po prednostni lestvici. Prosimo vas, da v spodnjem seznamu razvrstite izbirne predmete po želenem vrstnem redu. Na vrhu seznama naj bodo predmeti, ki bi jih vaš otrok najraje obiskoval.

Primer:

1. mesto: želeni predmet 1
  2. mesto: želeni predmet 2
  3. mesto: rezerva 1
  4. mesto: rezerva 2
  5. mesto: rezerva 3
  6. mesto: rezerva 8

POMEMBNO

• Če se kateri predmet ne bo izvajal v naslednjem šolskem letu (zaradi premajhnega števila prijavljenih učencev), bo otroku dodeljen naslednji rezervni predmet iz vašega vrstnega reda.
  • Priporočamo, da razvrstite vse predmete na seznamu ali vsaj prvih 10.
  • Učenec si lahko izbere izbirni predmet nemščino le, če se kot prvi tuji jezik uči angleščino.
  • Učenec si lahko izbere izbirni predmet angleščino le, če se kot prvi tuji jezik uči nemščino.
  • Učenec si lahko izbere le en predmet izbrani šport.

Dodatne informacije dobite pri pomočnici ravnateljice Dariji Roš (041 383 144, darija.ros@osbeltinci.si ali preko eAsistenta) ali Sonji Kepe (sonja.kepe@osbeltinci.si ali preko eAsistenta).

OBRAZCI

PDF:

Soglasje staršev za 3 ure izbirnih predmetov
Vloga za oprostitev sodelovanja pri izbirnih predmetov zaradi vključitve v glasbeno šolo

Word (desni klik na povezavo – Shrani kot):

Soglasje staršev za 3 ure izbirnih predmetov