Dragi učenci, spoštovani starši!

V času ponovnega šolanja na daljavo, za katerega zaradi zdravstvenih razmer ne vemo, kako dolgo bo trajalo, bo šolska knjižnica ponovno namesto v živo zaživela na spletu. Vsak dan boste lahko našli na blogu šolske knjižnice, ki ga najdete v zavihku Šolska knjižnica na šolski spletni strani oz. na povezavi: http://knjiznicaosbeltinci.splet.arnes.si/, uporabne e-povezave s področja knjižnic, knjig, branja, strokovnih revij, revij za otroke, učbenikov, izobraževalnih oddaj … Vsa tekmovanja so odpovedana in prestavljena. Na blogu bodo objavljena tudi mnoga e-gradiva kot priprava na tekmovanja.

Verjamem, da boste našli kaj uporabnega zase, za svoje šolsko delo in splošno razgledanost.
Dostopna sem tudi na e-naslovu: cvetka.rengeo@osbeltinci.si. Vesela bom vaših vprašanj, pobud in pozdravov. Predvsem pa verjamem, da si vsi skupaj najbolj želimo zdravja in umiritve trenutnih razmer.

Naj vam šolska knjižnica ostane blizu. Ostanite zdravi!

Cvetka Rengeo, šolska knjižničarka