V soboto, 26. oktobra 2019, bo na OŠ Beltinci potekal edinstven dogodek, 2. mednarodna konferenca z naslovom Dodane vrednosti in vsebine v sodobni šoli.

Konferenco bosta s svojim nagovorom odprla ga. Matejka Horvat, ravnateljica šole, in g. Marko Virag, župan občine Beltinci. V kulturnem programu bodo nastopili učenci OŠ Beltinci.

V prvem delu konference bodo sodelovali predavatelji iz štirih držav. Izkušnje in primere dobrih praks bodo predstavili: g. dr. Hotimir Tivadar (Slovenija), g. dr. Renato Lukač (Slovenija), ga. mag. Mateja Kosi (Češka), g. Marko Ferek (Hrvaška) in ga. Angeliki Bogkia (Grčija).

V drugem delu pa bo v 24-tih delavnicah predstavljenih kar 340 samostojnih referatov.

OŠ Beltinci bo izdala tudi e-zbornik, v katerem bodo objavljeni vsi prispevki, ki so bili predstavljeni na konferenci.

Organizatorji konference