Sobota, 29. 9. 2018, bo delovni dan. Pouk bo po petkovem urniku z začetkom ob 8.15. Ta dan ne bo predur, jutranjega varstva, kosila in podaljšanega bivanja. Avtobusi bodo za učence razredne stopnje vozili po prilagojenem voznem redu, ki bo objavljen na oglasnih deskah in spletni strani šole. Učenci predmetne stopnje lahko pridete v šolo s kolesi. Vse ure bodo potekale normalno. Le 5. ura bo skrajšana zaradi prevozov za učence vozače. Ti končajo ob 12.10. Avtobusi odpeljejo ob 12.20. Ostali učenci končajo ob 12.20.

V soboto bo tudi priprava na generalko in prireditev, ki bo ob 40-letnici šolske zgradbe potekala v ponedeljek 1. oktobra zvečer. Navodila za nastopajoče učence na prireditvi bomo objavili do četrtka. Učenci pa se lahko obrnete tudi na mentorje.

Vozni red za soboto